– w poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,
– w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.,
– w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, męcz.,

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.

Codziennie po każdej Mszy świętej różaniec z wypominkami za zmarłych.

Zachęcamy, aby sięgnąć po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o patronach Polski, oraz jakie znacznie ma modlitwa za Ojczyznę. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o bolesnym problemie jakim jest plaga rozwodów. Jaka jest sytuacja rozwodników we wspólnocie Kościoła? Jest Promyczek dobra dla dzieci, są także gazety misyjne.

Bardzo prosimy, aby chryzantemy z grobów, składać na starym cmentarzu – za pojemnikiem na śmieci, natomiast na nowym cmentarzu – za pojemnikiem na odpady plastikowe. Pozostałe odpady prosimy wrzucać do koszów zgodnie z przeznaczeniem. Prosimy o zrozumienie i zachowywanie porządku na obydwu cmentarzach.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy wczoraj sprzątali naszą świątynię Paniom: Katarzynie Mroczek, Anecie Mroczka, Elizie Dul, Agnieszce Miśko, Annie Górskiej, oraz Panom: Michałowi Mroczek, Ireneuszowi Mroczka, Jackowi Dul i Grzegorzowi Koceniak. W sobotę na godz. 900 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła od początku Zawierzbia do Państwa Cudo.