– we wtorekśw. Wincentego a Paulo, prezb.,
– w środę św. Wacława, męcz.,
– we czwartek  – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
– w piątekśw. Hieronima, prezb.,
– w sobotęśw. Teresę od Dzieciątka Jezus.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich patronów.

W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Od 1 października Msze św. o godz. 1700, następnie nabożeństwo różańcowe.

W tym tygodniu pierwsza sobota października. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo szczególnie dzieci, młodzież, kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł poświęcony temu, jak przygotować młodzież do przyjęcia bierzmowania. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o tym kim są aniołowie, archaniołowie? Kim jest anioł stróż? Jaka jest ich natura, jakie są ich zadania? Jest „Promyczek dobra” dla dzieci, są także gazety misyjne.

Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Biskupa Diecezjalnego, dnia 23 października br., odbędą się wybory do Rady Parafialnej w każdej parafii naszej diecezji. Kandydatów można zgłaszać w Kancelarii Parafialnej od dziś do 15 października br. Zachęcamy do zgłaszania się tych, którzy są chętni do pracy w ramach działań Rady Parafialnej.

Intencje Mszy św.  26.09 – 2.10. 2022

Poniedziałek 18.00 + Zofia Babula – z int. wnuczki Agnieszki

+ Cecylia Kaczor – z int. wnuków Pauliny, Doroty i Artura

Wtorek 18.00 + Anna Gryndzia – z int. rodziny Kosińskich

++ Maria Józef Stanisław Pogoda; Irena Nycek, córka Barbara, Maria Franciszek Burek

Środa 7.00 + Mieczysław Banaś – z int. Mariusza Anny Galus z rodziną
18.00 + Michał Pazdyk – z okazji imienin

+ Danuta Stachurska – z int. córki Bogusławy z rodziną

Czwartek 18.00 + Michał Fryc z okazji imienin – z int. córki Stanisławy z rodz.

+ Stefan Cieśla – z int. żony

Piątek 7.00 + Stanisław Żola – z int. kuzyna Jana z rodziną
18.00 + Franciszek Kudła – z int. rodziny

+ Marcin Dul – z int. dyrekcji i pracowników Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego w Mielcu