– w środę – św. Wincentego a Paulo, prezb.,
– we czwartek – św. Wacława, męcz.,
– w piątek  – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,
– w sobotę – św. Hieronima, prezb.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask przez wstawiennictwo patronów.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę formę modlitwy.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. tekst o ludziach działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o tym kim był św. Ojciec Pio? Czym on nas może jeszcze zaskoczyć? Ponadto odpowiedź na pytanie: co znaczy bać się Boga? Jest Promyczek dobra dla dzieci, są także gazety misyjne.

Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła w sobotę; Paniom: Magdalenie Smaczna, Agnieszce Łaz, Monice Łapa, Justynie Ryczek, Halinie Pomykała, Lucynie Niedbała, Marii Frącz, Katarzynie Kamińskiej, oraz Panom: Jerzemu Pomykała, Szymonowi Kamińskiemu. Bardzo proszę na najbliższą sobotę na godzinę 900 kolejne osoby z Podleszan od nr 21 do nr 30.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku będziemy zbierali po 40 zł. – od rodziny – na utrzymanie obydwu cmentarzy tj. na wywóz śmieci, utrzymanie czystości, bieżące prace. Co dziesiątą osobę proszę, aby przynosiła zeszyt z ofiarami do Kancelarii Parafialnej. „Bóg zapłać” za ofiary i za życzliwość!