We czwartek uroczystość Narodzenia NMP – głównej patronki naszej diecezji. Msza św. o godz. 1800, w Rydzowie o godz. 1700. Po każdej Maszy św. poświęcenie ziarna siewnego.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I; oraz o problemach związanych z katechizacją w dzisiejszej szkole. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. próba odpowiedzi na pytanie: dlaczego ludzie odchodzą od Boga i od Kościoła? Czy wiara przestaje już być nam potrzebna? Ponadto z tym numerem Niedzieli nowy periodyk Bliżej Życia z Wiarą. Jest „Promyczek dobra” dla dzieci, są także gazety misyjne.

W środę o godz. 1700 zbiórka ministrantów. Serdecznie zapraszamy nowych kandydatów do służby przy ołtarzu.

W piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy uczniów klas ósmych, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Grupy Młodzieżowej, zapraszamy na to spotkanie kandydatów do bierzmowania – uczniów z klas VII i VIII.

W sobotę na Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

W przyszłą niedzielę, tj. 11 września, o godz. 1700 spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy!

Składka z przyszłej niedzieli, jako inwestycyjna, przeznaczona jest na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Intencje Mszy św.  5.09 – 11.09. 2022

Poniedziałek 18.00 + Anna Gryndzia – z int. Wiesławy i Edwarda Górak z rodziną

+ Marcin Dul – z int. Zdzisławy i Mirosława Zając

Wtorek 18.00 W int. Marii i Roberta w 8 r. ślubu – dzięk-błag.

+ Józefa Nycek – z int. swatowej z Glin Małych

Środa 7.00 + Mieczysław Banaś – z int. rodziny Ząbek
18.00 + Maria Pogoda – z int. syna Mariana z rodziną

+ Iwan Andriejczuk – z int. koleżanek córki Iwanny