– w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi,
– we wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła,
– w środę – wspomnienie św. Joachima i Anny,
– w sobotę – wspomnienie św. Marty.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich świętych patronów.

W środę bardzo serdecznie zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o coraz bardziej popularniejszym w Polsce św. Szarbelu, a także o tym, jak zmieni się kolegium kardynalskie po ostatnich nominacjach papieża Franciszka. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o tym jak wyglądało głoszenie Ewangelii przez Apostołów po wniebowstąpieniu Chrystusa – dokąd się udali, jakie kraje odwiedzili podczas swojej misyjnej wędrówki? Ponadto, czy biblijne opowieści ze Starego Testamentu mówią coś współczesnemu człowiekowi? Jest „Promyczek dobra” dla dzieci, są także gazety misyjne.

Intencje Mszy św.  24.07 – 30.07. 2023

Poniedziałek 18.00 + Józef Jasiłek w 5 r. śmierci – z int. żony z dziećmi
Wtorek 18.00 ++ Anna Edward Antoń, Irena Antoń – z int. syna Andrzeja
Środa 7.00 ++ Anna Stanisław Cisło