Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00, w środę i w piątek także o godz. 7.00. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami, za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub w kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Postarajmy się w tym tygodniu, w sposób szczególny, podjąć jakieś konkretne dzieło miłosierdzia. Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką – tygodniki: Gość niedzielny, Niedziela, które ukazują tajemnicę Bożego Miłosierdzia pod różnymi aspektami. Ponadto gazety misyjne, oraz Promyczek dobra.

W piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Bożego miłosierdzia zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania, natomiast w sobotę dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.

Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się, w okresie przedświątecznym, w akcję pomocy najbardziej potrzebującym w naszej parafii, za wszystkie złożone dary i okazaną pomoc wyrażamy szczere „Bóg zapłać”. Dziękujemy także młodzieży naszej wspólnoty parafialnej, która podjęła to dzieło i je bardzo dobrze zrealizowała.

Intencje Mszy świętych 12.04 – 18.04.2021 r.

++ Anna Dybska w r. śmierci, Wiktor Dybski

++ Mieczysław Kapusta w 27 r. śmierci, Antonina w 4 r. śmierci

+ Stanisław Moździerz w 6 r. śmierci – z int. wnuka Jana z rodziną

+ Marian Dudek  – z int. OSP Rydzów

W pewnej intencji

+ Władysław Tyński – z int. szwagierki

+ Stanisław Sojka w r. śmierci

+ Janina Grzelak – z int. Małgorzaty i Dariusza Knap

W int. pewnej rodziny – dzięk-błag.

+ Jan Tomczyk – z int. Bożeny Wolak

+ Antoni Cieśla – z int. rodziny Wołkowskich z Mielca