Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700, oraz godz. 1900 dla młodzieży. W niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 1400.

Od poniedziałku do środy rekolekcje dla dzieci szkolnych. O godz. 830 nabożeństwo dla dzieci z klas IV – VIII, natomiast o godz. 1000 dla dzieci 0 – III. Bardzo prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci odnośnie uczestnictwa w rekolekcjach szkolnych oraz w nabożeństwach pasyjnych.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi O. Dobromił Godzik, bernardyn z Wetliny. Porządek nabożeństw, w tym dniu, tak jak w każdą niedzielę. Plan rekolekcji na pozostałe dni zostanie podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekolekcjach.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o wyjątkowych kobietach, które wpłynęły na losy Kościoła; oraz o roli przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o nowennie w intencji naszej Ojczyzny, o zgodę narodową, o poszanowanie życia poczętego, za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Ponadto odpowiedź na pytanie: jaki jest sens postu w piątki, jak pościli pierwsi chrześcijanie? Jest także nowy Promyczek dobra dla dzieci.

Można nabyć baranki wielkanocne w cenie 8 zł.

Organizowana jest pielgrzymka do Markowej koło Łańcuta – miejsca męczeństwa rodziny Ulmów. Koszt 200 zł – w cenie: autokar, przewodnik, bilety wstępu oraz obiad. Zapisy w zakrystii do 24 marca br.