Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700, oraz godz. 1900 dla młodzieży. W niedzielę natomiast na Gorzkie Żale o godz. 1400.

W sobotę na Mszę św. zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. temat sakramentu pokuty – jak się dobrze wyspowiadać? Czyli, o tym jak dobrze przeprowadzić rachunek sumienia i szczerze wyznać grzech? Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o dramacie wojennym ludzi zamieszkujących w Ziemi Świętej. Ponadto, jakie praktyki pokutne podejmowano w Starym Testamencie i czy są one jeszcze dziś aktualne? Można nabyć także dodatek do Gościa Niedzielnego zatytułowany: Historia Kościoła. W numerze tym, m.in. wyjaśnienie znaczenia celibatu, czym była inkwizycja, co to jest arianizm? Jest także Promyczek dobra dla dzieci.

Przy wyjściu z kościoła, za ławkami, znajduje się skarbonka na ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. „Bóg zapłać” za ofiary!

Składka w przyszłą niedzielę, jako inwestycyjna, przeznaczona jest na malowanie naszej świątyni. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary!

Tak jak w ubiegłych latach, podobnie i w tym roku, odbędzie się konkurs palm w Niedzielę Palmową. Zgłaszanie palm do konkursu do 20 marca br. u Pani Katechetki. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie i przez to do uświetnienia Niedzieli Palmowej.

Od tego tygodnia powracamy do sprzątania kościoła przez poszczególne rodziny z parafii – tak jak to było przed pandemią. W związku z tym, prosimy mieszkańców Bożej Woli o rozpoczęcie sprzątania – po pięć rodzin na każdy tydzień – w poniedziałek i w piątek. Przy tej okazji prosimy o ofiarę na kwiaty – 40 zł.

W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Magdalena Kapusta z Książnic oraz + Władysław Hajduk z Podleszan. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…