– we czwartekwspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.,
– w piątekwspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, męcz.,

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.

W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest to patronalne święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Codziennie po każdej Mszy świętej różaniec z wypominkami za zmarłych.

Zachęcamy, aby sięgnąć po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. o coraz częstszych atakach na osobę św. Jana Pawła II. Wyjaśnienie, komu i czemu one mają służyć. Jest Promyczek dobra dla dzieci, są także gazety misyjne.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary!

Bardzo prosimy, aby chryzantemy z grobów, składać na starym cmentarzu – za pojemnikiem na szkło, natomiast na nowym cmentarzu – za pojemnikiem na odpady plastikowe. Pozostałe odpady prosimy wrzucać do koszów zgodnie z przeznaczeniem. Prosimy o zrozumienie i zachowywanie porządku na obydwu cmentarzach.

Intencje Mszy św.  14.11 – 20.11. 2022

Poniedziałek 17.00 + Jan Strzępka w 9 r. śmierci – z int. rodziny

++ Stanisława Tadeusz Banowicz

+ Teresa Kuźma – z int. siostry Wandy z mężem

Wtorek 17.00 + Elżbieta Jemioło – z int. wnuka Dominika

+ Stanisław Żola – z int. Heleny Macander

Środa 7.00 + Józef Pogoda – z int. mieszkańców Tarnowca
17.00 + Krystyna Więcław – z int. brata Edwarda

+ Stanisława Szot – z int. wnuków: Elżbiety, Marty i Wojciecha z rodzinami

+ Danuta Kokoszka – z int. córki Beaty z rodziną

Czwartek 17.00 + Piotr Trojnacki – z int. siostry Krystyny z rodziną

+ Stanisława Mądra – z int. wnuczki Ewy

Piątek 7.00 W int. zmarłych w czyśćcu cierpiących
17.00 + Marian Pogoda – z int. syna Andrzeja z rodziną

+ Danuta Stachurska – z int. syna Jakuba z rodziną

Sobota 17.00 + Irena Pezda – z int. siostry Stanisławy z rodziną

+ Stanisław Strzępka – z int. bratanka Krzysztofa z rodziną

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 7.00 + Leonard Kotowski – z int. rodziny Komaniecki i Kopacz
9.45 Rydzów: + Jan Słomba w r. śmierci
11.00 ++ Maria Buczek w 1 r. śmierci, mąż Henryk w 2 r. śmierci
15.00 ++ ks. Adam Stachura, Eugeniusz Stachura, Józef Józefa Stachura

Od 1 listopada, poza parafią, sprawowane są Msze św. gregoriańskie za + Stanisławę Nowak.

Od 17 listopada, poza parafią, będą sprawowane Msze św. gregoriańskie za + Tomasza Janeczko.