– we czwartek – święto św. Szymona i Judy Tadeusza.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich patronów.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i tych wszystkich, którzy trudzą się głosząc Ewangelię na innych kontynentach. Przyszła niedziela to uroczystość poświęcenia własnego kościoła, składka z tego dnia przeznaczona jest na budujące się kościoły. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 1700. Prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci odnośnie nabożeństw różańcowych.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. sylwetka papieża Jana Pawła I, którego beatyfikacja zaplanowana jest na przyszły rok. Ponadto czym różni się liturgia od zwykłej modlitwy. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. wspomnienia o św. Janie Pawle II – z racji jego liturgicznego wspomnienia. Jest „Promyczek dobra” dla dzieci, są także gazety misyjne.

Wychodząc z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Bardzo prosimy, aby przy wypominkach rocznych dopisać godzinę, przed którą Mszą św. mają one być czytane.

Intencje Mszy św.  25.10 – 31.10. 2021

Poniedziałek 17.00 + Zdzisław Pełka – z int. kuzyna Andrzeja Antończyka

+ Józef Bąk – z int. Franciszki Węgrzyn

Wtorek 17.00 W int. Beaty i Grzegorza w 30 r. ślubu – dzięk-błag.

+ Danuta Stachurska w 30 dniu po śmierci – z int. dzieci

Środa 7.00 + Czesław Babula – z int. szwagra Stanisława
17.00 + Irena Pezda w 30 dniu po śmierci – z int. synów z rodz.

+ Jan Surdej w 30 r. śmierci

Czwartek 17.00 + Józef Stachura – z int. rodziny Graniczka, Czepiel, Malczyński

+ Dawid Topór

Piątek 7.00 + Tadeusz Klaus – z int. Ireny i Stanisława Bielec
17.00 + Elżbieta Jemioło – z int. rodziny Mądrych

+ Anna Wiącek – z int. Barbary i Szczepana Gola

Sobota 17.00 ++ Anna Mateusz Bąk, Stanisław Maria Jeż, Katarzyna Jeż

+ Maria Smaczna – z int. Adama Kieszek

XXXI Niedziela zwykła 7.00 + Genowefa Nycek w 5 r. śmierci
9.00 + Czesław Nycek w 6 r. śmierci – z int. żony
9.45 Rydzów: + Jan Surdej w r. śmierci
15.00 ++ Ryszard Lechowicz w r. śmierci, Maria Jan Nycek – z int. rodziny

Od 1. października br. ks. Artur Zaucha rozpoczyna Msze św. gregoriańskie + Marię Pogoda.