– w piątek – święto św. Szymona i Judy Tadeusza.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich patronów.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i tych wszystkich, którzy trudzą się głosząc Ewangelię na innych kontynentach. Przyszła niedziela to uroczystość poświęcenia własnego kościoła, składka z tego dnia przeznaczona jest na budujące się kościoły. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 1700.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym warto zwrócić uwagę na posługę penitencjarzy, kim są i jaką pełnią rolę? Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. wspomnienia o św. Janie Pawle II – z racji jego liturgicznego wspomnienia. Jest „Promyczek dobra” dla dzieci, są także gazety misyjne.

W sobotę 29 października br. o godz. 900 spotkanie organizacyjne dla chłopców, którzy chcą zostać ministrantami. Zapraszamy chłopców od klasy III. Prosimy, aby rodzice zachęcili swoje dzieci do służby przy ołtarzu.

W dzisiejszą niedzielę wybieramy członków do Rady Parafialnej. Na kartce do głosowania można wpisać dwóch kandydatów.

Wychodząc z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Bardzo prosimy, aby przy wypominkach rocznych dopisać godzinę, przed którą Mszą św. mają one być czytane.

Intencje Mszy św.  24.10 – 30.10. 2022

Poniedziałek 17.00 + Elżbieta Jemioło – z int. wnuka Kamila z żoną

W int. pewnej osoby o łaskę zdrowia

Wtorek 17.00 + Maria Cichoń – z int. synowej Iwony i wnuka Sławomira

+ Stanisława Szot – z int. wnuka Damiana z rodziną

Środa 7.00 + Piotr Trojnacki – z int. matki
17.00 + Zofia Babula – z int. chrześnicy Antoniny Stachura z rodz.

+ Krystyna Więcław – z int. siostry Marii z rodziną

Czwartek 17.00 + Stanisława Nowak w 30 dniu po śmierci – z int. córki Bogusławy

+ Stanisława Mądra – z int. wnuczki Agnieszki

Piątek 7.00 + Irena Pezda – z int. Heleny Cudo