– we czwartekbł. Honorata Koźmińskiego, prezb.,
– w sobotę św. Teresę od Jezusa, dziew. i dok. Kośc.,

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich patronów.

Przyszła niedziela, w Polsce, przeżywana jest jako Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 1700, dzieci, młodzież oraz dorosłych. Prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci odnośnie nabożeństw różańcowych. We czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 1800. W piątek na nabożeństwo różańcowe zapraszamy uczniów klas ósmych, w ramach ich przygotowania do bierzmowania.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. warto zwrócić uwagę na tekst, który jest odpowiedzią na akcję mającą na celu przekonywanie rodziców i uczniów do rezygnacji z lekcji religii. Natomiast w tygodniku Niedziela m.in. artykuł poświęcony stanie edukacji w naszej Ojczyźnie – kogo dziś wychowuje szkoła? Ponadto znany teolog mówi o sile modlitwy różańcowej – dlaczego warto sięgnąć po różaniec? Dla dzieci jest „Promyczek dobra”, są także gazety misyjne.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” za zrozumienie, życzliwość i za ofiary!

W ubiegłą niedzielę, podczas zbiórki do puszki na leczenie chorej Zuzi, jej rodzice zebrali 2.700 zł. Składają serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary! W intencji ofiarodawców rodzice zamówili Mszę św., która będzie sprawowania dnia 17 października br.

Intencje Mszy św.  10.10 – 16.10. 2022

Poniedziałek 17.00 + Stanisław Adamczyk w 30 dniu po śmierci – z int. dzieci

+ Cecylia Kaczor – z int. córki Anny z mężem

Wtorek 17.00 + Stanisław Jeż w 38 r. śmierci – z int. rodziny

++ Kazimierz Mądry w r. śmierci, jego rodzice: Aniela, Władysław

Środa 7.00 + Stanisław Żola – z int. sąsiadów Kubickich
17.00 ++ Katarzyna Pietryka w 20 r. śmierci, Adela Mieczysław Wójcik

++ Helena Ślubowska w 7 r. śmierci, jej mąż, syn Ryszard, Antonina Brykała, Józef Stachura – z int. Władysława Stachura

Czwartek 18.00 W int. członkiń róży św. Łucji – dzięk-błag.

+ Maria Cichoń – z int. wnuczki Agnieszki z rodziną

Piątek 7.00 + Zofia Babula – z int. rodziny Zuch
16.00 Rydzów: + Anna Smutek – z int. wnuczek Małgorzaty i Beaty
17.00 + Józef Górak w 12 r. śmierci – z int. córki z mężem