– w poniedziałek – święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od swoich świętych patronów.

W środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy, natomiast w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, księgi: Liczb, Kapłańska i Powtórzonego Prawa. W tygodniku Niedziela artykuł poświęcony fałszywym oskarżeniom odnośnie osoby papieża Benedykta XVI. Ponadto w dodatku ABC wiary, odpowiedź na pytanie: co to jest zbawienie i kto je może osiągnąć?

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne w naszej parafii. Porządek nabożeństwa jest następujący:

– od sumy do godz. 1300 – mieszkańcy Książnic
– od godz. 1300 – 1400 – mieszkańcy Goleszowa i Bożej Woli
– od godz. 1400 – 1500 – mieszkańcy Podleszan.

Porządek adoracji Najświętszego Sakramentu, w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego, w przyszłą niedzielę:

– od sumy do godz. 1300 – młodzież
– od godz. 1300 – 1400 – grupa modlitewna „Margaretki”
– od godz. 1400 – 1500 – mieszkańcy Rydzowa

W tym tygodniu odeszła do wieczności: + Halina Cieśla z Goleszowa. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Intencje Mszy św.  14.02 – 20.02. 2022

Poniedziałek 12.30 Pogrzeb: + Halina Cieśla
17.00 + Maria Kobos – z int. swata z Podleszan

W int. pewnej osoby o łaskę zdrowia.

Wtorek 17.00 ++ Antoni Zofia Myjak, Kazimierz Myjak, Janina Działowska – z int. córki i siostry
Środa 7.00 + Stefania Wolak – z int. swatowej Władysławy Soboń
17.00 + Teodor Buś – z int. wnuka Tomasza z żoną

+ Halina Cieśla w 7 dniu po śmierci – z int. córek Celiny i Elżbiety  z rodzinami

Czwartek 17.00 + Marian Oskroba w r. śmierci

O łaskę zdrowia dla Zofii

Piątek 7.00 + Henryk Buczek – z int. wnuków Alicji, Kacpra i Kamila
17.00 + Adam Zaręba – z int. Jadwigi Madej z rodziną
Sobota 17.00 + Andrzej Jakubowicz – z int. Małgorzaty i Tomasza Cisło

+ Teresa Hajec w 5 r. śmierci

VII Niedziela zwykła  7.00 ++ Zuzanna Józef Jastrząb w r. śmierci Józefa – z int. córki z rodziną
9.45 Rydzów: + Konstantyna Dragan – z int. Sabiny i Wojciecha Łachut
11.00 W int. Danuty i Stanisława w 40 r. ślubu – dzięk-błag – z int. dzieci i wnuków
15.00 ++ Teodozja Cieśla w 20 r. śmierci, Kazimierz Cieśla

Od 24 stycznia br. sprawowane są następujące Msze św. gregoriańskie:

1. + Władysława Węglarz
  2. + Teresa Kuźma
  3. + Andrzej Jakubowicz
  4. + Danuta Kokoszka

Od 7 lutego br. ks. Artur Zaucha będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za + Mariana Pogodę.
Ponadto od 24 stycznia br. sprawowane jest 21 Mszy św. za + Marię Bobulską.
Od 20 lutego ks. Piotr Dydo-Rożniecki w Kazachstanie będzie sprawował Msze św. gregoriańskie za + Teresę Kuźma