W ubiegłym tygodniu, Środą Popielcową, rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.00 natomiast o godz. 19.00 młodzieżowa Droga Krzyżowa. Na to nabożeństwo w sposób szczególny zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania. W Rydzowie Droga Krzyżowa o godz. 16.00. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.00 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale i Msza święta. W następną niedzielę Wielkiego Postu prosimy szafarzy Komunii św. o poprowadzenie Drogi Krzyżowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa wielkopostne.

W przyszłą niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. początek rekolekcji ze znanym oazowiczem księdzem Franciszkiem Blachnickim, pod hasłem: „Któryś za nas cierpiał”. Natomiast w tygodniku Niedziela przeczytamy m.in. o tym jak okres Wielkiego Postu przeżywają osoby znane i lubiane? Ponadto nowy cykl, poświęcony pielgrzymkom św. Jana Pawła II do Ojczyzny, na temat nauczania naszego świętego Rodaka. Jest Promyczek dobra dla dzieci, są gazety misyjne.

Przy wyjściu z kościoła, na stoliku, znajdują się ulotki informujące o możliwości odpisania 1 % podatku na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Intencje Mszy św.  22.02 – 28.02.2021 r.

Poniedziałek 17.00 + Anna Dragan – z int. Teresy Koniecznej

+ Stanisław Szot – z int. Pawła z rodziną

Wtorek 17.00 + Stanisława Pękalska – z int. syna Zbigniewa

+ Marian Dudek – z int. Doroty Surdej z rodziną