Redakcja gazetki parafialnej

Dnia 9 kwietnia 2006 roku staraniem ówczesnej redakcji ukazał się pierwszy numer biuletynu parafialnego „U świętego Jana w Książnicach”.  W skład redakcji pierwszego numeru wchodzili m.in.: p. Wanda Mika, p. Tomasz Rugała oraz ks. Piotr Zając – wikariusz parafii. Na przestrzeni 5 lat skład redakcji ulegał nieznacznym zmianom. Obecnie w skład redakcji biuletynu parafialnego wchodzą: ks. Wojciech Brożek – obecny wikariusz parafii, Justyna i Lidia Ryczek, Aneta i Ireneusz Mroczka, Bożena Wolak, Magdalena Kacała, Władysław Dybski i Mikołaj Kopeć (fot.). Gazetka wydawana jest i rozprowadzana raz na kilka miesięcy. Najczęściej przy okazji większych wydarzeń w roku liturgicznym. Dokumentowane są w niej wszystkie najważniejsze wydarzenia z życia parafii, Kościoła w Polsce, na świecie i aktualności z życia całej gminy.